Programma

2021. gada 3x3 Tērvetē nometne notiks virtuāli, no 20. oktobra līdz 6. novembrim.

Piesakies šodien!

--------

Trešdien, 20. oktobrī, pl. 19.00 EDT
Atklāšana un stāsti par Tērveti
Vada: Karmena Svilāns, Krišs Brauns, Ināra Paliepa, Jānis Mateus

Ceturtdien, 21. oktobrī, pl. 13.00 EDT
Pastaiga Skaņumājā: Muzikālā lekcija par latviešu tautas mūzikas instrumentiem
Vada: Ilmārs Pumpurs, Sandra Lipska (Skaņumāja)
*Sadarbībā ar Toronto Latviešu Pensionāru Apvienību

Sestdien, 23. oktobrī, pl. 12.00 EDT
Folkloras kustība Latvijā
Referē: Valdis Muktupāvels

Sestdien, 23. oktobrī, pl. 14.00 EDT
Koncerts: tautumeitas
Rīko: TILTS

Sestdien, 23. oktobrī, pl. 19.00 EDT
Ziemsvētku tradīcijas I: Puzuri
Vada: Inga Zariņš, Ilze Valdmanis un viesi

Svētdien, 24. oktobrī, pl. 13.00 EDT
Latviska ārstniecība ar zāļu tējām
Vada: Karlina Kauliņa

Svētdien, 24. oktobrī, pl. 16.00 EDT
Kokgriešana
Vada Uģis Lāma
*Dalībnieku skaits ierobežots - piesakies drīz! Informāciju par materiāliem Jums nosūtīs atsevišķi pēc pieteikšanās.

Svētdien, 24. oktobrī, pl. 19.00 EDT
The Reluctant Exiles – Trimdas vēsture I
Andrejs Plakans

Pirmdien, 25. oktobrī, pl. 19.00 EDT
Māksla ar Ievu: Klusā daba ar āboliem
Lopā ar Ievu Lagzdiņu zīmēsim ābolus ar pasteļa krītiņiem

Vada: Ieva Lagzdiņa

[IEVIRZE PILNA, PIESAKATIES GAIDĪTĀJU SARAKSTAM CAUR ANKETAS]
Otrdien, 26. oktobrī, pl. 19.00 EDT
Prievīšu aušana I
Vada: Mirdza Avens
*Dalībnieku skaits ierobežots - piesakies drīz! Informāciju par materiāliem Jums nosūtīs atsevišķi pēc pieteikšanās.

Trešdien, 27. oktobrī, pl. 19.00 EDT
The Reluctant Exiles – Trimdas vēsture II
Referē: Andrejs Plakans

Ceturtdien, 28. oktobrī, pl. 13.00 EDT
Kā rakstīt dzejoļus pieaugušajiem
Referē: Kārlis Vērdiņš
*Sadarbībā ar Toronto Latviešu Pensionāru Apvienību

Sestdien, 30. oktobrī, pl. 16.00 EDT
Veļu laika tradīcijas
Apaļā galda sarunās piedalās Austris Grasis, Māra Mellēna, Lilita Spure, Andris Rūtiņš

Sestdien, 30. oktobrī, pl. 19.00
Krišjāņa Barona daudzinājums
Vada: Kaspars Reinis

No 21. līdz 31. oktobrim
Filma 'Dzīvīte'
Režisors Aivars Freimanis.

Svētdien, 31. oktobrī, pl. 13.00 EDT
Stāsts par Dārtu Baroni: Mazā, klusā sirds
Referē: Inguna Bauere

Pirmdien, 1. novembrī, pl. 19.00 EDT
Ziemsvētku tradīcijas II: Piparkūku mīkla
*Ziemsvētku tradīciju sērija turpināsies arī pēc nometnes beigām

[IEVIRZE PILNA, PIESAKATIES GAIDĪTĀJU SARAKSTAM CAUR ANKETAS]
Otrdien, 2. novembrī, pl. 19.00 EDT
Prievīšu aušana II
Vada Mirdza Avens
*turpinājums no Prievīšu aušanas I
*Dalībnieku skaits ierobežots - piesakies drīz! 
Informāciju par materiāliem Jums nosūtīs atsevišķi pēc pieteikšanās.

Ceturdien, 4. novembrī, pl. 13.00 EDT
Ebreji arī ir daļa no Latvijas vēstures un nācijas
Stāsts par Kuldīgas dzirnavu tumšām aizkulisēm
Referē: Juris Kaža
*Sadarbībā ar Toronto Latviešu Pensionāru Apvienību

Sestdien, 6 novembrī, pl. 13.00 EDT
Monta un Armands Jakoveli

Sestdien, 6. novembrī, pl. 16.00 EDT
Mūsu dižkoki
Referē: Māra Pelēce

Sestdien, 6. novembrī, pl. 19.00 EDT
Noslēguma vakars 

----------

Piesakies šodien!